To nejsem já -10-

23. listopadu 2013 v 18:40 | Maggi
Další, delší a na nějakých místech až moc urychlená kapitola :P Jo a řekněme, že mrtvý Rufus Brousek (HP 7) je zase žívý. :D
Voldemort = vypadá jako Loki / falešný Voldemort = opravdový Loki, který vypadá jako Loki


,,Kate!" zavolal ze svého křesla Voldemort. Během chvíle stála pohledná blondýnka před ním. Její vlastní rodina jí vyhodila z domu, kvůli jejím kouzelnickým schopnostem. Byla teď naštvaná na celý svět, proto bez remcání plnila jeho příkazy. V jejím případě se také rozhodl ignorovat to, že nemá "čistou" krev. Narozdíl od Červíčka, ale ten mu teď byl k ničemu.
,,Pane?" Zeptala se ho očekávajíc další úkol. Byla šikovná. Všechna dosavadní úmrtí byla její práce.
,,Potřebuji, aby jsi pro mě něco udělala." Řekl a zlověstně se na ní pousmál. ,,Víš, jak jsem ti říkal o své minulosti?" Přikývla. Řekl jí o všem, co se stalo od jeho prvního ,,úmrtí" až do války v Bradavicích. Samozřejmě vynechal to, že před tím vypadal jinak než teď. ,,Potřebuji se dostat na ministerstvo a to nepozorovaně."
,,Mám někoho zabít?" Odhadovala Kate.
,,Správně. A ať je to co nejdál od místa, kde v tu chvíli já budu.."
,,A Vy budete kde?" Zeptala se ho s pozvednutým obočím.
,,To je přece jasné! Když chci ovládnout ministerstvo, tak budu u ministra!" Voldemort zvýšil hlas.
,,Mám vyrazit?" Zeptela se ho Kate, kterou nijak nevyvedlo z míry, že na ni Voldemort křičel. Zato Červíček, který doteď stál kousek vedle ní, se choulil v koutě tmavé místnosti.
,,Ano, tak by to bylo nejlepší." Řekl a sám vstal. Kate vyrazila a Voldemort hned za ní. Červíčka nechali sedět v koutě. Sešli dolů po schodech do předsíně, kde byl velký krb. Kate k němu přistoupila, nabrala hrstku prášku z misky na krbu a vhodila prášek do rudých plamenů, které se hned zbarvili do zelena. Stoupla si do nich a vyslovila příslušnou část ministerstva. Hned na to zmizela. Voldemort po ní vše opakoval, jen měl namířeno do jiné části. Zavřel oči a když je zase otevřel stál ve velkém krbu přímo ve středu ministerstva kouzel. Vyšel z něj a vmísil se mezi ostatní nic netušící kouzlníky a čarodějky. Zamířil k velké fontáně, u které chvíli jen tak postával. Někde v dálce se ozval nesrozumitelný křik, který se rychle blížil. Za chvíli se už kouzelníky prodírala menší, postarší čarodějka, která z plných plic křičela, že se někde stala vražda. Několik vražd. Všichni ve velké hale začali panikařit. Voldemort se pousmál a zamířil k výtahu. Tam bylo prázdno, protože všichni se snažili dostat pryč pomocí letaxu. Uvnitř výtahu se ozval ženský hlas, který se ho zeptal, do jakého patra jet. Nevěděl, kde má ministr kancelář, tak prostě jenom řekl ,,Kancelář ministra kouzel" a výth se k jeho mírnému překvpení rozjel. Během chvíle ženský hlas ohlásil třetí patro a dvířka výtahu se otevřela.
Voldemort s bradou mírně pozvednutou vyšel do prázdné chodby. Četl si cedulky na dveřích. Až na konci chodby byly dveře s cedulkou hlásající "Rufus Brousek-Ministr kouzel."
Zaklepal a dveře otevřel. Na nic nečekal a na Brouska seslal kledbu imperio. Ten překvapeně zamrkal, ohlédl se po místnosti a skončil pohledem na Voldemortovi, na kterého se omámeně usmál. Voldemort vyšel z místnosti a zabouchl za sebou dveře. Teď už musí udělat jen jednu věc. Respektive to zařídí Kate. Nastoupil do výtahu a sjel do haly, kde teď bylo hodně policistů a něco málo kouzelníků, kteří si rozdávali instrukce. Podíval se směrem k velkým krbům. O jeden z nich se opírala Kate a čekala na něj. Zamířil k ní. Tentokrát do krbu vešli najednou a nechali se přenést zpět do sídla Malfoyových.
,,Co máte v plánu teď?" Zeptala se ho Kate a pomalu zamířila ke dveřím.
,,Jistě si pamatuješ, jak jem ti říkal, že je tu jeden člověk, který se za mě vydává?" Kate přikývla. ,,Musím vědět, kde je. Ale nikdo tě nesmí vidět." Dodal, když už rychleji zamířila ke dveřím. Otočila se na něj.
,,Měla bych plán... Ale potřebovala bych Tě k němu, můj Pane." Řekla. Poslední dvě slova řekla s mírným nádechem ironie, ale to se rozhodl ignorovat.
,,Mluv."
,,Vím, že se po Tobě shání nějaká organizace. Budu potřebovat jenom některé její členy." Řekla a nezúčastněně si prohlížela nehty na rukou.
,,Dobře. Půjdu s tebou, ale zbytek si už zařídíš sama." Souhlasil a následoval jí ven ze dveří. Vyšli až před bránu. Tam Kate chytila Voldemorta za loket a přemístila se s ním. Objevili se před vysokou budovou. Kate mávla hůlkou, kterou vytáhla z vnitří kapsy tmavě modrého sáčka. Oba teď byli neviditelní. Vešli dovnitř budovy, kde se to jen hemžilo muži v oblecích, nebo vojenských uniformách. Někdo pobíhal v ruce s papíry, jiný se zbraní. Kate vyšla směrem k výtahu, Voldemorta stále držela za loket, aby věděl kam jít. Ve výtahu zmáčkla příslušně tlačítko a za chvíli se už ocitli v nejvyšším patře budovy. Kate ho vedla chodbami už ne tak přeplněnými lidmi, až dorazili k proskleným dveřím nějaké místnosti. Okolo stolu, který byl uvnitř seděl jen blonďák, který o něčem zaujatě debatoval s hnědovlasým mužem, před kterým byl na stole položený luk. Okolo nich stál asi tucet ozbrojenýh mužů - "agentů", jak jim říkala Kate. Ta teď pomalu otvírala dveře.
,,Ovládni je." Zašeptala Voldemortovi jak nejtiššeji to šlo. Voldemort přikývl, i když ho Kate nemohla vidět. Ta teď zase mávla hůlkou a oba byli zase viditelní. Blonďák a agenti jen vyvalili oči, brunet popadl luk a vystřelil na Voldemorta, v domění že je to Loki. Voldemort vytáhl hůlku a šíp odklonil. Zamířil na lukostřelce a seslal na něj stejnou kledbu, jako před tím na Brouska. Kouzlo zafungovalo, jak mělo. Teď už se z šoku probrali i ostatní agenti, ale to ani nemělo smysl, protože je hned zaklela Kate. Blonďák vytáhl pistoli a také vystřelil na Voldemota, ale netrefil se. Vldemort na něj hned seslal stejnou kledbu jako na bruneta. Blonďák schoval pistoli.
,,To jsis nemohla zařídit sama?" Zeptal se Voldemort Kate, která právě obcházela agenty a předpokládala jejich schopnosti.
,,Tyhle dva" -ukázala na blonďáka a bruneta- ,,mohli mít silnou mysl takže bych je nedokázala ovládnout. Už jsem se sem něco nachodila." Dodala, když si všimla jeho nechápavého pohledu a začala otvírat dveře do chodby. Voldemort jen kývl a zmizel. Kate otevřela dveře dokořán a mávla na všechny agenty, aby šli za ní. Celá cesta proběhla v pořádku, ale když už mířila k hlavním dveřím, ozval se za nimi nějaký hlas.
,,Bartone! Rogersi! Kam si myslíte že jdete?!" Zavolal rozhořčeně. Kate se za hlasem otočila a ostatní s ní. Před nimi stál muž v dlouhém černém kabátu a páskou přes oko. Tomu s lukem šťouchla hůlkou do zad.
,,Máme přece volno- sám jste nám to říkal." Promluvil trochu zastřeným hlasem.
,,Jste si tím jistý Bartone?" Zeptal se ho muž s páskou přes oko a nedůvěřivě se na něj podíval.
,,Ano." Řekl pro změnu blonďák a otočil se k odchodu.
,,Jak myslíte.. A kdo je ta blondýna?" Zeptal se, když si všiml Kate přikrčrné za Bartonem.
,,Sakra." Sykla si pro sebe a s velkým falešným úsměvem se narovnala a pohlédla na muže v kabátě, který zajel rukou k opasku, kde měl připevněnou pistoli. Kate zase šťouchla Bartona hůlkou do zad.
,,Vždyť to je moje sestra." Řekl nedůtklivým tónem a zamračil se na muže s páskou přes oko.
,,Omlouvám se Bartone.. Můžete jít." Řekl. Stále si je všechny podezřívavě prohlížel. Po chvíli ho to ale přestalo bavit a odešel. Kate si vydechla a se všemi vyšla ven na ulici. Tam je vyzvala, aby se všichni chytili za předloktí. Sama si stoupla mezi dva agenty a se všemi se přemístila pryč.
-----
Voldemort bez zájmu procházel okolo všech, co Kate přivedla. Už zjistil, jak se každý jmenuje, jestli má rodinu a na co se specializuje. Už teď mu bylo jasné, že se nejvíc bude hodit Steve a Clint. Oba byli v nějakém superhrdinském týmu, jméno už zapoměl, nepřipadalo mu důležité.
,,Co s nima máš v plánu teď?" Zeptal se Kate, která stála vedle něj a čekala na jeho reakci.
,,Uvidíš." Řekla trochu dotčeně, protože se nedočkala pochvaly za to, že je sem všechny bez podezření přivedla. Dobře, jedno podezření by tu bylo, ale to se nepočítá.
,,Tak se dej do práce. Musím zjistit kde je ten druhý co nejrychleji!" Zvolal Voldemort a začal všechny vyhánět pryč.
,,A dokud ho nenajdeš, tak se nevracej." Dodal ještě než se stačila přemístit. Ušklíbla se na něj a se všemi agenty zmizela.
Objevili se před levným motelem, ve kterém je všechny ubytovala. Sama si zamluvila pokoj jen pro sebe. Agenty nahnala do jejich pokojů a nakázala jim, aby nevycházeli, dokud ona neřekne. Pak vešla do svého pokoje, ze kterého byl výhled maximálně tak na dálnici. Vzala si židli a postavila jí před okno. Pozorovala dálnici, ze které směrem k hotelu sjíždělo nějaké větší auto. Z něj vystoupila bruneta, nějakej cizí chlap a - Ha! - ten, co vypadal úplně stejně jako Voldemort. Jen tenle byl v obličeji trochu nazelenalý. Počkala si, až vejdou do hotelu. Asi za dvacet minut už slyšela na chodbě hlasitý dupot a bouchnutí dveří. Usmála se a šla si lehnout.
-----
Ráno se vzbudila hodně časně. Vstala, umyla se a vyběhla na chdbu vzbudit ostatní a rozdat jim pokyny. Když všichni agenti vylezli ze svých pokojů na chodbu, nakázala jim, že když se začnou (falešný Voldemort a jeho skupinka) bránit, mají vyhodit motel do povětří, ukradnout nějaká auta a ujet od motelu pryč.
Poté je nechala je prohledávat hotel, popadla za loket Steva a táhla ho za sebou ven. Tam se schovali za nějaké auto a pozorovali motel. Za chvíli z něj vyběhl falešný Voldemort. Kate se rozhodla ještě chvíli čekat. Z motelu se začaly ozívat výbuchy. Falešný Voldemort najednou vběhl dovnitř. Kate chvíli čekala, když z motelu zase vyběhl a přes rameno měl hozenou brunetu, se kterou doběhl k autu a tam jí položil na zem. Pak se do motelu zase vrátil. Kate zatím pozorovala brunetu, která si z obličeje otírala špínu a krev. Vedle ní padla nějaká zrzavá ženská, kterou tam hodil falešný Voldemort a o které Kate ani nevěděla, že v motelu byla. Z něj teď začali vybíhat agenti, kteří nasedali do nejbližších aut a ujížděli pryč. Kate teď pozorovala motel, který pomalu padal k zemi. Najednou z jednoho okna vyletěl nějaký muž, který vypadal, že je mrtvý. Hned za ním falešný Voldemort a Clint.
Fale. Voldemort popadl muže a běžel s ním k autu, do kterého ho hodil. Bruneta, která do auta nastoupila už před tím nastartovala a vyjela na dálnici. Kate se narovnala a vyšla ke Clintovi, který stál před zbořeným motelem a pohledem probodával dálnici. Kate si vedle něj stoupla i se Stevem.
,,To nevadí. Máme ještě dost šancí chytit je." Řekla, chytila je oba za předloktí a přemístila se.
Ocitli se na kraji dálnice. Kate chvíli prohlížela projíždějící auta a pak skočila před jedno, u kterého si byla jistá, že v něm jsou její agenti. V autě byli pouze tři agenti. Dva agenty poslala do kufru a na jejich místa posadila Clinta a Steva. Ona si sedla na sedadlo spolujezdce. Řídícímu agentovi nařídila, aby auto otočil a snažil se najít větší černý džíp. Agent se otočil a šlápl na plyn.
Najít džíp jim netrvalo dlouho, protože dálnice nebyla tak přeplněná a džíp jel celkem pomalu. Sledovali ho až do města, kde džíp zaparkoval před jedním hotelem. Kate hnala agenta dál, až k menšímu obchodu, za kterým zaparkovali. Nečekali ani dlouhou dobu a jak Kate předpokládala, do obchodu právě vcházela bruneta.Všichni vystoupili z auta až na jednoho agenta, který jel auto zaparkovat před nějaký prázdný dům.
Kate si sedla před obchod, ostatní nechala aby se posadili vedl ní a čekali. Čekali hodně dlouhou dobu, možná dvě hodiny a pozorovali průvod, který se táhl po hlavní silnici. Pak už to Kate nevydržela a vešla do obchodu. Brunetu uviděla hned, protože v obchodu nikdo nebyl. Zaujatě se o něčem vybavovala s prodavačkou. Kate mávla hůlkou a prodavačka padla mrtvá k zemi. Teprve teď si jí bruneta všimla a vyděšeně na Kate vytřeštila oči. Kate na ní také namířila hůlkou, ale místo zabití ji jen spoutala neviditelnými provazy. Vyšla z obchodu ven a Brunetu vedla za sebou. Agenti hned vstali a poslušně šli za Kate. Bruneta jen na všechny třeštila oči.
Za nedlouho se jim před očima objevil dům, před ktreým stálo jejich auto. Jeden agent seděl přede dveřmi a podřimoval. Kate ho vzbudila a hůlkou namířila na zámek u dveří. Ten cvaknul a dveře se otevřeli. Kate vešla dovnitř. Poslala dva agenty aby dům prohledali a otevřela nejbližší dveře do nějaké místnosti. Rozsvítila a šla si sednout na křeslo, brunetu posadla na křeslo naproti ní. Chvíli se jen pozorovaly. Za chvíli do pokoje vešli i ostatní.
Kate vstala a kývla hlavou na Clinta, přešla za dveře a opřela se o zeď. Clint začal brunetu vyslýchat. Dlouhou dobu se snažil po dobrém, ale bruneta nechtěla nic prozradit. Po chvíli přišel Steve, kterého před tím nechala čekat u obchodu, dokud neuvidí fale. Voldemorta, kterého měl zavést sem k nim.
A vážně- Kate si všimla, že se dveře pomalu otevírají. Zatím se rozhodla nezasahovat. Jeden z agentů brunetu uhodil do břicha a do nosu. Najednou Kate ucítila dveře na nosu svém. Vyhrkly jí slzy bolesti a krvácející nos si chytla. Chtěla vyběhnout zpoza dveří, ale vše okolo bylo najednou pomalé, až na její myšlenky. Viděla, jak fale. Voldemort zabíjí jednoho agenta a odvádí brunetu pryč. Když jí zmizel z dohledu, pěknou chvíli trvalo, než se čas zase vrátil do normálu.
Když se tak stalo, naštvaně nakopla jednoho z agentů, Clintovi vytrhla šíp z ruky a zlomila ho, čímž si od něj vysloužila pohlavek. Udiveně na něj pohlédla.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tamten Loki Tamten Loki | Web | 24. listopadu 2013 v 10:16 | Reagovat

Já teda nevím, školy nemám, taky mi to poslední dobou moc nemyslí, ale prosím tě, kde jsem se ztratila? Co je na falešném Voldemortovi voldemorovité, když je to Loki, který vypadá jako Loki? :-D

2 Maggi Maggi | 24. listopadu 2013 v 16:49 | Reagovat

[1]: No, takže teď nevím, jestli si to pochopila nebo ne, ale tak tady je vysvětlení :D ---> ta Kate Lokiho nazívá falešný Voldemort, protože si myslí, že Voldemort vypadá jako Loki, ale ona neví že doopravdy existuje nějaký Loki, takže si myslí že Loki je prostě falešný Voldemort, protože vypadá jako Voldemort, který vypadá jako Loki.. :D

3 Tamten Loki Tamten Loki | Web | 24. listopadu 2013 v 18:34 | Reagovat

... aha. :-D

4 Maggi Maggi | 24. listopadu 2013 v 19:25 | Reagovat

[3]: Já vím :D

5 Tamten Loki Tamten Loki | 25. listopadu 2013 v 12:02 | Reagovat

Ale nééé, v poho, jen, chápej... falešný Loki, který je Loki a vypadá tak, to zmate i zkušeného! :-D Docela psina, Clint pod imperiem - ten z toho chudák nevyjde... :-D

6 Maggi Maggi | 25. listopadu 2013 v 14:49 | Reagovat

[5]: Já mu dám nějakou přezdívku :D No, ten na to ovládání mozku má prostě štěstí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama