To nejsem já -3-

2. listopadu 2013 v 0:01 | Maggi
Ahoja!
Dneska hodně krátký díl, prostě jsem měla slabší chvilku.. :D Ale slibuji, že v úterý to bude lepší a ne jenom ztráta času :D Bez Voldemorta, s Lokim a jeho nedostatkem charismatu a Pepper, která chce na Lokiho udělat dojem svým příběhem, což se jí moc nedaří. Ale i tak doufám, že se bude líbit :3 (jop, mám vysoké sebevědomí :D)
Po tom co zjistil jak se žena jmenuje (Pepper) a že ho nechce nahlásit Shieldu, přijmul její nabídku chvíli u ní zůstat. Něveděl proč, ale z nějakého důvodu jí věřil. Možná to bude tím jejím upřímným úsměvem. Po chvíli chůze došli do čtvrti plné honosných, útulně vypadajících domů. ,,Tady bydlíš?" optal se Loki Pepper. ,,Jo...No chtěla jsem něco méně luxusního." dodala, když vešli do jejího domu.
Na levo od něj byla luxusní černobílá kuchyně, ze které bylo vidět na plazmovou televizi. V rohu směrem k televizi kožená pohovka a dvě křesla ze stejného materiálu. Kromě kuchyně byl všude bílý chlupatý koperec. V kuchyni tmavé lino. Celá levá stěna místnosti byla prosklená, aby bylo vidět na překrásnou zahradu s altánem a bazénem. Z pravé ztrany místnosti vedla dvě točitá schodiště, jedno nejspíš do koupelny a ložnice. Druhé vedlo kamsi do sklepa.
Loki pohlédl na Pepper s pobaveným úsměvem a zvednutým levým obočím. ,,Žádný luxus? To i Stark si žije hůř." ,,To bych zase neřekla.. Mám dost peněz, protože jsem od něj převzala firmu StarkIndustries.." ,,Aha." ,,To tě asi moc nezajímá, viď?" ,,Abych pravdu řekl.. tak ani ne." Nebyl s ní ani hodinu a už mu leze na nervy. Rozhodl se ale, že čím dřív se jí zeptá co se mezi ní a Starkem stalo, tím dřív bude klid. Doufám. ,,Hmh.. No a co se mezi váma stalo?" ,,To je dlouhý příběh.." Bože, o co jí jde? ,,No, tak bych alespoň rád veděl, proč si mě ještě nenahlásila Shieldu, ale vzala mě k sobě domů." ,,Sedni si." řekla a pokynula směrem k pohovce. Poslušně se posadil. Pepper si sedla na křeslo a přesunula si ho před Lokiho.
,,Začalo to všechno jedním teroristou Mandarinem. -,,Není to náhodou druh ovoce?" skočil jí do řeči Loki." který hrozil tím, že zabije prezidenta (což se mu povedlo) a převezme vládu nad Amerikou nebo tak něco, už si to přesně nepmatuju." Pokračovala bez odpovědi na Lokiho otázku. ,,Tou dobou se Tony až moc zajímal o ty svoje roboty a já byla až ta druhá, což mě vadilo a myslím si, že nejsem na světě jediná" dodala a významě se při tom podívala na Lokiho. ,,Pff" ,, Nevím co se stalo, ale dal prostřednictvím médií Mandarinovi svou adresu, blbec. No, pak přiletěly vrtulníky a zničily náš dům, ve kterém jsem byla já, Stark a nějaká botanička, nebo jak to on říkal. Tony mě zachránil a kvůli tomu spadl do moře a málem se utopil. Já a botanička jsme odjely do domu kde nejspíš bydlela a tam mě unesli. Začali mi dávat nějaké injekce s tím, že buď tu látku mé tělo přijme nebo to vzdá a já vybuchnu. Naštěstí látku tělo přijmulo a já jsem se mohla doslova rozpálit, propalovat věci, chodit ohněm a nevím co ještě. Pak za mnou přišel chlap, kterej za všechno mohl. Něco mi vykládal a najednou na nás spadl strop, nebo někdo prorazil stěnu, každopádně jsem během chvíle byla celá v sutinách. Najednou přišel Stark. Pak nevím co všechno se sehrálo, ale najednou jsme s Tonym stáli a objímali se. Všude to vypadalo jako po zemětřesení, možná ještě hůř. Okolo lítaly ty jeho obleky. Bylo jich vážně dost. Řekla jsem mu, že jestli mu na mě vážně záleží, tak ať se zbaví těch obleků. A on začal žvatlat něco o tom, že je to jeho život a že neví co by jiného mohl dělat. Dala jsem mu facku a nějakým způsobem odešla pryč. V nemocnici jsem si ze sebe nechala vyndat tu látku, po které jsem byla ohnivzdorná a přestěhovala jsem se sem." Mávla rukama okolo sebe. ,,No a co Stark?" zeptal se Loki. ,,Hmpf.. Ten zase začal pít a balit osmnátiletý holky... Dobře mu tak." Ukončila vyprávění s úsměvem Pepper.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tamten Loki Tamten Loki | Web | 2. listopadu 2013 v 15:23 | Reagovat

Po pravdě, tenhle konec Iron mana 3 by se mi líbil mnohem víc :-D

2 Maggi Maggi | 3. listopadu 2013 v 11:36 | Reagovat

Já z tebe nemůžu :D ale těší mě to :D :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama