To nejsem já -4-

5. listopadu 2013 v 0:01 | Maggi
Takže předem se opravuji - k první části jsem napsala, že zde nebudou žádné zaláskované dvojice, ale neměla jsem pravdu :D No nic. Teď se v kapitolách moc nebude vyskytovat Voldy, protože si myslím, že nikoho by moc nebavilo jak popisuji, že se dostal sem a pak tam, udělal tohle, udělal támhleto.. A taky se mi zdá, že jsem tady udělala z Pepper tu zlou, i když mi vlastně moc nevadí.. :D
Jo a přibudou nám dvě nové postavy a protože jsem tak geniální, ukradla jsem je z filmů, jen jsem dala jiné jméno a jiné chování, podobná si je jenom vzhledem :D
To je ona
A to je on
(Oukej, mohla jsem vybrat někoho pohlednějšího, ale tenhl na tu postavu dokonale sedí :D Tady je víc vidět-->
Ten film prostě musíte vidět :D (The world's end) No tak to vše k mému originálnímu výběru postav, další kapitola je tady! :D ---->


Loki pozorně sledoval Pepper, která před něj postavila šálek kafe, posadila se a sama si upila. Loki vzal hrneček do ruky a přičichl si ke kávě. Byla nějak divně cítit. ,,Máš pěknou zahradu." řekl jakoby mimochodem a Pepper se zadívala do zahrady. Ve chvilce její nepozornosti mávl nad kafem rukou a to se přeměnilo ve víno. Napil se. Všiml si, že ho Pepper napjatě pozoruje. Je nebezpečná.. Už dávno mu došlo, že o něj stojí a bál se jí dát najevo, že o ní ani trochu. Stačí když zavolá někomu z Shieldu a má problém.. To potřebuje ze všeho nejméně. Musí konverzovat.
,,No, hmm, máš nějaké sourozence?" Zeptal se. ,,Ano, sestru a bratra, ale vůbec si nejsme podobní.. V podstatě se k nim moc nehodím. Oni chodí na různé večírky, baví se, pijí.. To já taková nejsem, ale máme se rádi." ,,To je pěkné. A hmm, kdy máš narozeniny?" ,,29.10." ,,Moment.. Není 29. zítra?" ,,Ano, to je. Přijedou sem i sestra s bratrem." Řekla s úsměvem. ,,To bych tady asi neměl být.." ,,Ne, to ne! Jste si celkem podobní, víš?" ,,Jakože já taky chodím na večírky a piju?" ,,Ne- ne,ne! Takhle jsem to vůbec nemyslela. Chtěla jsem tím říct, že si navzájem nebudete vadit." ,,Jim nebude vadit, že jsem zničil polovinu Mannhattonu?" Optal se Loki. ,,Jakmile se něco děje tam, kde oni nežijí, nezajímá je to.." ,,Aha. A jak se jmenují?" ,,Sestra se jmenuje Emma King a bratr Gary King." ,,Takže ty jsi Pepper King?" Příjmení řekl s menším pobavením v hlase. ,,Ne, já se jmenuji Potts." ,,Ty jsi se přejmenovala?" ,,Ano, za příjmení King jsem se styděla." ,,Oni se asi nestydí." ,,Oni jsou na to příjmení pyšní." ,,Vážně si nejste moc podobní.",,Já vím."
Zbytek dne proběhl převážně mlčky, společně se navečeřeli, -Lokimu bylo celkem trapně, protože Pepper k večeři zapálila svíčky- Pepper ukázala Lokimu jeho pokoj a sama šla do toho svého. Pokoj byl ani ne luxusní a ani ne nějaký zastaralý. Postel, televize, terasa a osobní koupelna. Přemýšlel, jací budou sourozenci Pepper. Byl si ale jistý, že s nimi bude větší zábava než s Pepper. Přemýšlel, jestli by jí neměl koupit dárek, ale nakonec ten nápad zavrhl. Nechtěl riskovat, že by ho někdo viděl. Bylo to zvláštní. Připadalo mu, že se v poslední době docela změnil. Ještě před rokem by prostě seskočil z terasy na zahradu a běžel do města koupit nějaký dárek. Teď má větší pud sebezáchovy, nejspíš. Lehl si na postel a ani nevěděl jak, během okamžiku už svítalo. Zvedl se z postele, protáhl se a promnul si oči. Chvíli vzpomínal kde to vlastně je a po chvíli už po schodech scházel dolů do kuchyně. Všiml si, že na stole je snídaně a u ní položený nějaký lístek. Zvedl ho a přelétl pohledem.
Jela jsem pro Emmu a Garyho na nádraží, vrátím se co nejdřív. Kdyby jsi měl ještě hlad, něco je lednici. Pepper. ...Je jako moje máma..kam jsem se to dostal?.. Sedl si na židli, překontroloval kouzlem snídani, jestli v ní není něco nežádoucího a pustil se do jídla. Když umyl talíř a vrátil ho zpět do poličky, cvakl zámek u dveří. S očekáváním pohlédl tím směrem. První vešla Pepper a nasadila stejný úsměv jako vždy, když Lokiho uviděla. Pokývl jí hlavou na pozdrav. Za Pepper vešel muž v černém kábátě, černých kalhotech, s černými vlasy a s upřímným úsměvem na rtech. Takže tohle je Gary. Hm. Za Garym vešla Emma, měla dlouhé hnědé vlasy spletené do copu na stranu, koženou černou bundu, černé, trochu potrhané kalhoty, bílou košili a vysoké šněrovací boty. Pohlédla na něj se zvednutým obočím a pobaveným výrazem. Loki rychle zaklapl pusu, doteď otevřenou ohromením. Byla vážně pěkná.
,,Hej! Ty seš ten bůh, žejo?" Řekl místo pozdravu vesele Gary a zamířil k Lokimu s úmyslem podání ruky. ,,Prej seš bůh lží, že jo?" Vyptával se dál Gary vesele a odváděl Lokiho do obýváku. Loki za to byl vděčný, cokoli, jen ne Pepper. Ta ho teď probodávala zlobným pohledem. Nejspíš jí vadilo jak před chvílí zíral na Emmu. Ta šla za ním a za Garym. Pepper nechali samotnou v předsíni. ,,Hele, tak odpovíš mi?" zeptal se Lokiho Gary, pořád s velkým úsměvem. ,,Jo, jsem bůh a ano, říkají mi také bůh lží." ,,To ty jsi zničil skoro celý Mannhatton?" Zeptala se Emma ,,Skoro celý ne, určitě míň jak polovinu." opravil jí Loki. Pobaveně se usmála. Loki pohlédl na Garyho. Ten se ještě pořád usmíval. ,,Ty se takhle směješ pořád?" ,,Jo, pěkně to uvolňuje, i když časem tě už trochu začne bolet pusa.."
Do pokoje se přihnala Pepper, všechny přelétla pohledem a nasadila falešný úsměv. ,,Chcete něco k pití, nebo k jídlu?" ,,Oslavíme ty tvoje narozeniny ne?" Řekl místo odpovědi Gary. ,,Ne, to až později.. Je teprve půl desáté a já ještě musím do práce, tekže-" ,,Cože?" Skočili Pepper do řeči Gary a Emma. ,,Máš přece narozeniny, dneska nemůžeš pracovat!" Řekla Emma a zamířila k Pepper. ,,Kolik ti je, 38?" ,,Jo, 38." ,,No vidíš, to je jedinečný věk! Nechápu jak můžeš jít do práce!" ,,Em, já vážně musím, je to moc důležité." Naléhala na Emmu Pepper. ,,No tak si jdi.." ,,Dobře." Usmála se Pepper, se všemi se rozloučila a vyšla z baráku ven. ,,Pffrr.. Já jí vážně nechápu. To JÁ kdybych měla narozeniny.." ,,No nic!" Zvolal Gary a přešel k lednici a otevřel jí. ,,Ona tady nemá žádnej chlast?!" Zhrozil se.
,,Víš jaká je, Gary.." Řekla Emma a přešla ke Garymu a poplácala ho po zádech. ,,Já myslím, že tady něco má." Ozval se Loki. Oba dva se na něj otočili. ,,Jo a kde?" Zeptal se Gary. Loki vstal a zamířil ke schodům, které vedou do sklepa. Sešel dolů a ostatní ho následovali.
Dole byla úplná tma a tak Loki vyčaroval světélkující kouli, která se vznesla ke stropu. ,,Páni! To je boží!" Vykřikl Gary. Ocitli se v menším baru. V rozích byly sedačky, před kterými stály malé stolky. Za barem byla velká skříň se spoustou alkoholu a uprostřed místnosti stál kulečníkový stůl. ,,Tak to bych do ní neřekla." ,,Chtěla se před náma vytáhnout.. Vsadím se, že večer nás sem stejně zatáhne." Řekl Gary cestou k baru, kde si natočil pivo. ,,Gary nemůžeš se přece opít!"
---
Když se večer vrátila Pepper, nikdo v domě nebyl. Šla se podívat nahoru a tam také nikdo nebyl. Tak sešla do sklepa a tam uviděla rozesmáté a opilé Garyho, Emmu a Lokiho. ,,Jé! Čau Pepper! Jak bylo v *škyt* v práci?" Zvolal vesele Gary. ,,Hele a nevim co máš s tim Lokim, že je uzavřenej! Pff! Právě *škyt*, právě nám vyložil celou svojí minulost." Dodal s rozmáchlým gestem ruky, ve které držel sklenici s pivem. ,,Vážně?" Zeptala se trochu kysele Pepper. ,,No jo!" Řekla Emma a natáčela si už několikátou sklenici piva. ,,Víte co? Úplně jste mi zkazili narozeniny!" Zvolala rozčileně Pepper. ,,Jak zkazili?" Zeptal se s neskrývaným údivem Loki. ,,Opijete se mi ve sklepě, ani jeden mi nedáte žádný dárky a.. a.. Ven!" ,,Cože?" Zamrkala překvapně Emma. ,,Ven!" Zakřičela Pepper a začala je všechny cpát po schodech do předsíně. Tam jim otevřela dveře a pokynula jim, aby šli ven. ,,To neuděláš." Udělal na Pepper psí pohled Gary. ,,Ale ano, udělám." Řekla Pepper, vystrčila je ze dveří a zabouchla za nimi. ,,Hysterka." Trefně podotkl Gary.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tamten Loki Tamten Loki | Web | 7. listopadu 2013 v 14:18 | Reagovat

Já vlastně chtěla něco napsat už včera, ale pořád mě nenapadá nic jiného než: Uááá! :-D

2 Maggi Maggi | 7. listopadu 2013 v 21:18 | Reagovat

Okay :D

3 Mandelinka Mandelinka | 8. listopadu 2013 v 20:45 | Reagovat

Kristova noho, to je zase ptákovina! :-D :-D V dobrém, vážně. Těším se na pokračování. Ochočený opíjející se Loki s trucovitou čtyřicítkou je neodolatelný. :-D

4 Maggi Maggi | 10. listopadu 2013 v 15:45 | Reagovat

Jé! někdo nový :D Vážně? tak tady mám jednu čtenářku, která nechce Pepper s Lokim dohromady ani vidět a druhou, která proti tomu nic nemá :D Hmmm.. Tak to ještě popřemýšlím, jak se bude příběh vyvíjet :D

5 Brettbiolo Brettbiolo | E-mail | Web | 23. února 2017 v 2:07 | Reagovat

wh0cd210676 <a href=http://retina365.us.com/>retin-a</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama