To nejsem já -13- 2/2

9. prosince 2013 v 21:45 | Maggi
Mno, takže zejtra máme celkem klidnej den, takže se dneska nemusim šprtat.. Místo toho sem KONEČNĚ dopsala To nejsem já. :3 Možná se najde někdo, komu se nebude ten můj konec líbit, ale už je to napsaný takže smůla :D Když jsem to psala prvně vypadalo to delší.. A logiku kouzel a magie a léčivých schopností nechme stranou :D
No, to je tak všechno co bych k tomu řekla.. :D

Pro ty, co zapoměli co se stalo minule.. P.S. ani bych se nedivila :D
Naše skupinka je na cestě do Británie, při plavbě trajektem však Kate zabije Garyho, ale až po chvíli si uvědomí, jakou udělala chybu. Loki to zjistí a chce Kate zabít, ta si ho ale udobří pusinkou na pusinku :3 Pepper to ale uvidí.

,,Pepper! Počkej!" Zavolal a rozběhl se za ní. Pepper se na něj otočila. ,,Prosím, že to nepovíš Emmě.." Řekl a naléhavě na ní pohlédl.
,,Emmě? Cože? Spíš ať to neřeknu sama sobě, ne?!" Zvolala rozčilená Pepper. Kate je sledovala a krčila se opodál. ,,Cože?" Pohlédl na ní nechápavě Loki. Pepper začaly po tváři stékat slzy. ,,No tak, co se děje?"
,,Víš, já tě doteď taky milovala, ty, ty zabedněnče!" Zakřičela. To na Lokiho bylo trochu moc. Po těch všech letech, co se mu všechny ženy vyhýbaly, o něj najednou mají zájem tři. I když Kate to udělala, aby si zachránila život, takže tam to není jisté.
,,P..promiň?" Zkusil Loki.
,,No ještě aby ne!" Pepper byla hodně vytočená. Nebo zklamaná? ,
,Pepper, prosím.." Loki jí konejšivě položil ruku na rameno, ale Pepper se my vytrhla. ,,Pepper, máš na někoho lepšího, než jsem já. Vždyť já lžu, podvádim, zabíjim.." Takovéhle rozhovory o tom, jak je nedostačující, neměl rád. Pohlédla na něj. Pak se podívala na strop a vypadalo to, že počítá do deseti.
Dvaceti.
Padesáti.
Pak se ještě zhluboka nadechla a promluvila. ,,Dobře.. Ale nikdy po mě nebudeš chtít nic jiného, je to jasný." Loki horlivě přikývl hlavou. Po schodech k nim sešla Emma a po tvářích jí stále tekly slzy.
,,Už víte, kdo to byl?" Zeptala se třesoucím se hlasem. Kate se zdálo, že na ní Emma při těch slovech na chviličku pohlédla.
,,Ne, nevíme." Řekl Loki a významě se podíval na Kate.
,,Ty o tom snad něco víš..?" Zeptala se jí hned na to Emma.
,,Nevím! Nikdo to neudělal, prostě uklouzl!" Kate se cítila hodně špatně a měla pocit, že se každou chvíli pozvrací.
,,Ach tak.." Řekla Emma, které po tváři už netekla jediná slza.
Najednou se ozvalo zatroubení. Byli na místě. Všichni si rovnou nasedli do auta a čekali. Měli to štěstí, žetrajekt jel do Británie místo do Španělska, takže cesta nemusela trvat tak dlouho. Za nedlouho už jeli po dálnici směrem, který odhadovala Kate. Cesta proběhla převážně mlčky. Když sjeli z dálnice, cesta nebyla nijak výrazně horší. To až když přejeli na kamenitou cestu, která vedla k velému opuštěně vyhlížejícímu domu.
,,Tady bydlíš?" Zeptala se Emma a nevěřícně si prohlížela dům.
,,Už je to tak.." Kate pokrčila rameny a s narůstajícími obavami sevřela hůlku, kterou měla v kapse. Když přijeli k bráně, tak se k jejich údivu sama otevřela. Kate mlčela a nervózně sledovala temná okna domu. Dojeli až ke dveřím, poté z auta vystoupili. Kate do dveří strčila a vešla dovnitř, ostatní v těsném závěsu za ní. Otevřela dveře jí nejblíž. Vešla do místnosti osvětlené jen plameny krbu. Mávla na ostatní aby zůstali tam, kde jsou. Všichni poslušně přikývli. ,,Tak už jsi tady." Ozval se z křesla naproti Kate skřehotavý hlas. Obličej měla postava schovaný ve stínu, byli vidět jen její ruce a černý hábit.
,,Ano, pane." Zašeptala Kate, jakoby se bála, že kdyby mluvila moc nahlas, rozčilil by se na ní.
,,Ztratila si odvahu.." Odhadovala postava, které neušel tón Kateina hlasu. ,, Udělali stebou snad něco?" Zeptal se jí nepříjemným tónem v hlase Voldemort.
Emma, Loki a Pepper se po sobě nechápavě podívali, ale Loki nechápavost jen hrál.
,,Ne.. Mám Ti je ukázat?" Zeptala se a ruku strčila do kapsy s hůlkou.
,,Ano..Ano, kdyby jsi byla té laskavosti..?"
Kate se otočile na ostatní a gestem je pobídla k sobě. Loki šel jako první, za ním Emma s Pepper. Když si stoupli vedle Kate, Voldemort se předklonil, takže před sebou všichni uviděli druhého Lokiho. Bledého, vyzáblého a unaveného. Peper a Emma se zachvěly, Loki bojovně pozvedl bradu. Voldemort si odkašlal, spojil špičky prstů a vytvořil tak malý trojúhleník. Promluvil.
,,Za to, že se za mě tak opovážlivě vydáváš, musíš pykat. A tvoji přátelé," poukázal na Emmu s Pepper ,,na tom budou stejně jako ty. Pokud při tobě stojí." Řekl a ošklivě se zasmál.
,,Mylslím, že si neuvědomuješ, kdo se tady za koho vydává." Opáčil Loki a probodl Voldemorta zlobným pohledem. Voldemort vytáhl hůlku a prohlížel si jí s jistým údivem.
,,Ty si asi myslíš, že já se vydávám za tebe." Odhadl a pohlédl na Lokiho. Kate se zamračila. Teď nemůžije přijít nic dobrého. ,,Bojíte se smrti?" Zeptal se najednou falešný Loki a nenápadně namířil hůlkou na Pepper. Kate se přesunula před ní.
,,Co to má znamenat?!" Obořil se na ní Voldemort a vyvalil modré oči.
,,Víš, já jsem zjistila, že nechci být na té tvé straně.. Zabíjíš a mě se to nelíbí." Odpověděla mu nenuceně a také vytáhla hůlku.
,,To ty zabíjíš!" Zakřičel a vstal.
,,Ale to nejsem já! Nebo teď už ne! Musel jsi mě před tím zaklít! Abych za tebe dělala všechnu tu odpornou práci!" Zaječela a namířila na něj hůlkou v klepající se ruce.
,,Co to děláš?" Sykl na ní pro změnu ten pravý Loki.
,,Zachraňuju vám životy." Řekla Kate nezřetelně, protože se snažila co nejméně artikulovat.
,,Ano, máš pravdu. Byla jsi pod kledbou. Ale překonala si jí. Nějakým zázračným způsobem.." Voldy se pousmál a pohlédl na Lokiho, který stejně jako sestry stojící za ním vůbec nic nechápal. Kate si tentokrát stoupla i před Lokiho. Najednou uslyšeli hlasité bouchnutí a během chvíle rozrazil dveře místnosti Clint. Rozhlédl se po lidech v pokoji a snažil se namířit lukem na všechny najednou, což šlo špatně.
,,Co ty tady chceš?" Otočila se na Clinta Kate.
,,Víš, ta tvoje povedená kledba přestala fungovat chvíli před tím, než jsi vyšla z toho hotelu." Řekl a stále se snažil mířit na všechny živé terče před sebou.
Voldemortovi se nelíbilo, že se sem dostal někdo, kdo sem nepatří, namířil hůlku na Clinta a vyslal na něj smrtící kledbu. Kate jí stačila odklonit. Loki rozpřáhl ruce a ustoupil do zadu, Emma a Pepper s ním. Clint neváhal a vyslal šíp na Voldemorta, který ho ale kouzlem odrazil na Kate. Té se šíp zabodl do hrudníku. Kate ho chytila oběma rukama a padla k zemi. Loki se zlostně nadechl, vytrhl zaraženému Clintovi šíp z ruky a ten zabodl Voldemortovi do čela. Voldemort se před očima Lokiho proměnil v nestvůrnou věc, velikosti tří měsíčního dítěte. Loki mu vytrhl šíp z hlavy, čímž docílil toho, že se všude po podlaze roztekla krev. Emma s Pepper poplašeně ustoupily ještě víc dozadu. Loki do Voldemorta ještě bodl, potom se otočil a poklekl ke Kate, která se teď dusila krví v puse. Nadzvedl jí hlavu, aby krev mohla vyplivnout. Kate jí však jen nechala stékat po bradě, na své oblečení a špinavou podlahu.
,,Ne, že neumíráš.. Že ne?" Řekl a přidržel si její obličej před tím svým.
,,Asi už to tak bude.." Pousmála se Kate a vyplivla další krev. Clint zatím přešel k Emmě, která se otřásala v tichých vzlicích. Pepper padla k zemi. Omdlela. Emma se ke Clintovi naklonila a nechala se konejšivě hladit po vlasech.
,,Ne, vždyť to nemůže tak rychle skončit.. Voldemort je mrtvý..." Zašeptal Loki a po tváři mu stekla slza.
,,Neříkej, že sis na mě zvyknul.." Utrousila Kate s mírným úsměvem a setřela mu slzu z tváře. Pak Lokimu její obličej v rukou povolil a Kate zavřela oči.
,,Počkej, počkej! Musíš nám toho ještě tolik říct.." Vykřikla Emma a přiklekla vedle Lokiho ke Kate. Ta už neodpověděla.
-- dva roky later --
Loki pobaveně sledoval čerstvý manželský pár, který se ládoval pětipatrovým dortem.
,,Chytáš se mě taky někdy požádat o ruku?" Ozvala se Pepper a oplatila Tonymu zamávání.
Loki se pousmál a chytil jí kolem boku.,,Podle toho, jak se budeš chovat."
Peppeřinu odpověď přerušilo Clintovo veselé zvolání.
,,Přines nám někdo nějaký dárky?" Popadl Emmu za ruku a spolu s ní se přesunul ke stolu přetékajícímu barevnými balíčky. Pepper do Lokiho strčila a dotáhla ke kupě dárků. Sebrala ten od ní a Lokiho a postavila se před novomanžele. Spustila.
,,Nemůžu uvěřit, že se moje malá sestřička vdává dřív než já. Porušila si náš slib, pamatuješ? První jsem se měla vdávat já." Řekla s úsměvem a dala jí do ruky malý balíček.
,,To je ale na Lokim. Nemůžu za to, že Clint oplývá poněkud více city než Loki." Odvětila a zářivým úsměvem obdařila Lokiho. Ten měl připravený pěkný proslov, ve kterém dokonce zmiňoval, že Clintovi odpouští za to, že ho v New Yorku málem zabil. Teď se ublíženě zmohl jen na ,,Hodně štěstí." a mešímu úsměvu věnovanému Clintovi s Emmou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Márč Márč | Web | 10. prosince 2013 v 19:47 | Reagovat

ahoj :) na blogu pořádám soutěž o nejlepší celebritu, budu ráda když se zapojíš :) http://antidote.blog.cz/1312/competititon-best-human-ever-prihlaska omlouvám se za reklamu :)

2 Tamten Loki Tamten Loki | 11. prosince 2013 v 16:08 | Reagovat

Já nemám slov. :-D :-D :-D
Ale paráda, žes to takhle dotáhla! Konec byl skutečně nečekaný. :-D

3 Maggi Maggi | 11. prosince 2013 v 16:33 | Reagovat

Musim přiznat, že jsem se snažila :D Jen tak pro můj klid- s kým bys Lokiho chtěla ty? :D

4 Tamten Loki Tamten Loki | 12. prosince 2013 v 12:58 | Reagovat

Už jsem málem měla na jazyku "s Voldíkem", ale to by byl špatný pokus o vtip. Pepper je rozhodně v pořádku ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama