N.M.P. -10-

4. ledna 2014 v 20:52 | Maggi |  N.M.P.
POĎ MI HOP!Ahoja!
Ta kapitola co jsem přidala dneska někdy kolem půlnoci platí na včerejšek, takže dneska přidávám další. :3 No, já doufám, že se bude líbit, i když je to od druhý poloviny v podstatě o ničem. :D
A jsou to ti Čitóry nebo ty Čitóry? O.O Já je tady teda beru jako ty Čitóry.


,,Sundej si to." Naklonila jsem se k bratrovi, kterému se na hlavě objevila zlatá helma s dlouhými parohy.
,,Co když mě trefí do hlavy?" Zamračil se s pohledem upřeným na černou trhlinu v obloze.
,,Jak se jim to vůbec povedlo?" Zamumlala Nataša.
,,Tak to netuším, ale měli by jsme začít něco dělat, nemyslíte?" Navrhl Loki, když z trhliny začaly vylétávat zvláštní skútry, které řídily Čitóry.
Tony se zhluboka nadechl a vyletěl přímo proti nim. Pomocí svých ohnivých střel jich zlikvidoval dost, takže k nám stihla dorazit už menší várka. Loki švihl kopím, z toho vyletěl modrý záblesk a jeden skútr padl k zemi. Clint sestřelil další, Bruce se proměnil a zničil hned dva najednou. Steve s Nat a Thorem se rozběhli proti malé skupince, která seskočila ze svých vozidel.
Já zatím nebyla potřeba.
Z trhliny vyletělo obrovské monstrum, které málem sežralo Tonyho. Monstrum připomínající opancéřovanou velrybu s ostrými tesáky se začalo prohánět skrz ulice a svým mohutným ocasem ničilo mrakodrapy.
,,Tony!" Zařvala jsem celkem zbytečně.
,,Co je!" Zařval také, takže se mi sluchátko rozdrnčelo v uchu.
,,Říkal jsi, že tady nebudou žádný civilisti." Hleděla jsem na řídící se mrakodrapy, ze kterých po desítkách vybíhali vyplašení lidé. Stark zabručel něco ve smyslu, že nemůže mít všechno pod kontrolou a rozletěl se proti skupině Čitór. Těsně kolem hlavy mi proletěl modrý paprsek. Otočila jsem se a Lokiho.
,,Co blbneš?!" Zařvala jsem na něj.
,,To jsem nebyl já.." Vyhrkl a jednomu nepříteli setl hlavu. Z ruky mu vypadla zbaň, podobná té Lokiho. Vrhla jsem se po ní. Hned jak se mi dostala do rukou, začala kolem sebe metat výstřely modré barvy. Tímhle stylem jsem nás zbavila hned pěti Čitór najednou.
,,De-e?" Ozvalo se mi v uchu.
,,Ano?"
,,Pomůžeš mi, prosím tě?"
Porozhlédla jsem se kolem, abych našla Starka žádajícího o pomoc. Bránil zrovna vyděšenou skupinku lidí před návalem nepřátel.
,,Thore!" Zvolala jsem a pomalu se blížila směrem k Tonymu.
,,Ano?" Zahulákal a udeřil kladivem do země, čímž několik těch hnusáků odhodil stranou.
,,Vidí Čitóry dobře ve tmě?"
Uhnula jsem světelnému záblesku. Loki omluvně pokrčil rameny.
,,Myslím, že by na tmu měli být zviklí. Žijí v ní přece celý život." Prohlásil Thor.
,,Tak v tom případě by měli být oslepení sluncem ne?" V hlavě mi šrotovala kolečka na plné obrátky.
,,Pomůžeš mi už, prosím!" Upozornil na sebe Tony.
Přeběhla jsem k němu a pozvedla ruce před sebe. Z dlaní mi vyšlehly svítivé provazy a obmotaly každého nepřítele. Poté jsem sevřela dlaně v pěst, takže se provazce utáhly a mimozemšťany roztrhaly na kousky.
,,Ou, ty se nezdáš." Ocenil mě Tony a rozletěl se za jednou pavelrybou.
Těsně kolem mě proletěl Hulk a mířil si to na jednu větší nepřátelskou skupinu. Já opět popadla zbraň, kterou jem před tím odhodila a začala pálit na každého, kdo mi přišel do cesty. Už jsem byla pomalu ohluchlá od toho jekotu lidí, co stále vybíhali z řítících se domů, z Hulkova běsnění a řičení Čitór.
Někdo se mi opřel o záda. Byl to Loki, který měl teď okolo sebe nemalý zástup Čitór, které po něm stříleli ze svých prapodivných zbraní.
,,Vypadáš, že by se ti šikla pomoc." Prohodila jsem a sestřelila jednoho nepřítele, který bratrovi málem zasadil osudnou ránu.
,,To bych řekl." Přitakal Loki a se zábleskem magie se zbavil několika nepřátel.
,,Hej, vy všichni." Řekla jsem všem Avengerům. ,,Teď bojujte dál a ničeho i nevšímeje, ano?" V odpověď se mi ozvalo jedno sborové ,,Ano.".
,,Co chceš dělat?" Zeptal se trochu ustrašeným tónem bráška.
,,Chci na chvíli zhasnout."
,,Vždyť oni vidí ve tmě dobře." Namítl a pomocí kopím bodl jednu Čitóru do krku.
,,Třeba je to zmate. Bude to jenom chvíle, než se rozkoukají. Kryj mě." Požádala jsem, přestala bojovat a soustředěne zavřela oči.
Mírný vítr mi začal cuchat vlasy a já pozvedla tvář k nebi. Potom jsem oči otevřela a ruce namířila ke slunci. Vítr byl prudší a slunce začalo pomalu blednout. Hned na to se všude rozlehla čarnočerná tma. Přesně jak jsem předpokládala, Čitóry to doopravdy vyvedlo z míry a na chvíli přestaly bojovat. Ty jejich monstra to zmátlo ještě víc, takže se začala skládat k zemi. Chytla jsem Lokiho za ruku a začala mu předávat svou magii, on mě zase tu svou. Poté jsme ruce společně napřáhli a vytvořili kolem sebe velkou bariéru, která se stále roztahovala a zabíjela nic netušící Čitóry.
Přejela jsem pohledem po ostatních. Všichni si vedli dost dobře, alespoň co jsem viděla podle světelných záblesků, nebo výstřelů z pistole. Když jsem zpozorovala, že si Čitóry začínají na tmu zvykat, nechala jsem slunce, aby rozzářilo oblohu. To nepřátele opět zmátlo, takže jsme měli ještě pár sekund na to jich několik pozabíjet. Hulk s Thorem se zatím postarali o většinu obrovských oblud válejících se po zemi.
Pustila jsem bratrovu ruku a rozhlédla se po okolí. Clint se nějakou záhadou dostal na střechu jednoho z ještě stojících mrakodrapů a sestřeloval Čitóry ze skútrů, což mělo kladný efekt. Steve bojoval s Natašou po boku a také si vedli dost dobře. Jediný problém byl, že Čitór stále moc neubývalo a z nebe se na nás stále řítily další a další návaly.
,,Thore!" Uslyšela jsem řvát Steva. ,,Použij na ně blesk!"
Thor pokývl a vyletěl na střechu jednoho z paneláků, namířil kladivem na díru v nebi a vyšlehl do ní blesk. Tím nás zbavil jedné vobrovské potvory a několika desítek skútrů. Uznale jsem pokývla a vyčarovala si házecí nože, kterými jsem zabila dva nepřátele. Vedle mě a Lokiho se objevil Tony a salvou výstřelů nás zbavil všech protivníků, kteří proti nám stáli. Pak odletěl pronásledovat několik skútrů.
Přeběhla jsem k jedné menší Čitóře, dala jí pěstí a z ruky vytrhla zbraň, kterou jsem pak Čitóru zabila. Začala jsem opět střílet po nepřátelích, kteří se na nás kvapem nahrnuli.
,,Musíme nějak uzavřít ten průchod!" Zakřičela Nataša, zrovna když mě jeden výtřel z protivníkovi zbraně trefil do ramene. Sykla jsem bolestí a chytla si kravácející ránu.
,,V pořádku?" Ozval se vedle mě Loki a sestřelil jednu Čitóru. Přikývla jsem, oklepal se a znovu začala střílet po nepřátelích.
,,Dopr-dele." Ozvaly se mi v uchu hned dva hlasy na ráz.
,,Co se děje?" Zeptala jsem se a hodila vykouzlený nůž po řidiči nepřátelského skútru.
,,Nemám skoro žádnou energii." Oznámil Tony.
,,Já mám poslední šíp." Řekl zase Clint.
Rozhlédla jsem se kolem. Ve většině mrtvých těl Čitór jsem viděla i víc, jak dva šípy.
,,O šípy zas tady dole taková nouze není. S energií už to bude horší." Podívala jsem se na Lokiho, ten pokrčil rameny a vystřelil po skútru, který po nás pálil.,,A co takhle, kdyby do tebe vystřelil Thor svým bleskem. Všiml jsem si, že když jste se tenkrát poprali v tom lese, energii ti to dobylo." Navrhl a trochu zasněně se pousmál.
,,Thore, slyšel si?" Zvolal Tony a doletěl k nám.
Thor, který teď byl zase na zemi, se rozmáchl a se zbytečným zařváním vypustil z kladiva blesk. Ten zasáhl Tonyho. Po chvíli kladivo sklopil a hned na to odhodil tři Čitóry do neznáma.
,,Díky." Utrousil Tony a vzdálil se směrem k létající obludě. Začala jsem pobíhat po ulici a vytrhávat z mrtvých těl jeden šíp za druhým. Zrovna když jsem se otočila na Hawka, letělo na něj hned několik skútrů. Přendala jsem si všechny šípy do levé ruky, v pravé si nechala jen čtyři. Zamumlala jsem k nim ,,Pa re afojusun." a šípy se z mé ruky rozletěly proti skůtrům a každý z nich se zabodl jeho "řidiči" do hlavy. Vysloužila jsem si pochvalný pohled od Clinta a tomu jsem hned pomocí kouzla poslala zbytek šípů.
Nad mým zraněným ramenem proletěla další střela.
,,Musí to jít nějak zavřít." Postěžovala jsem si a dobře mířeným výstřelem zabila jednoho z protivníků.
,,No jistěže to jde, jen se musíme někoho zeptat." Zahlaholil Loki a odplivl krev.
Koukla jsem se za sbebe a uviděla jednu Čitóru, která se k nám obezřetně blížila. Přeběhla jsem k ní a než na mě stihla vystřelit, zabodla jsem jí svůj nůž do zad. Čitóra bolestně zakvičela a já jí shodila na zem.
,,Jak zavřeme tu bránu." Zasyčela jsem.
,,Ark dwarkbra frukwark-"
,,Kurňa!" Nějak mi nedošlo, že Čitóry nemluví normálním jazykem. Pevně jsem jí stiskla čelist a pohlédla do očí.
V její hlavě jsem se snažila najít způsob, jak bránu zavřít. A také jsem ho našla.
Vrátila jem se zpět do reality a Čitóru zabila.
,,Vím, jak ten průchod zavřít." Prohlásila jsem.
,,Skvělé!"
,,Uff."
,,Echeche."
,,Super, zavři jí."
,,To nebyl moc dlouhý boj."
Otočila jsem se na Lokiho, kterému patřila poslední poznámka. Pobaveně se usmál. Já zavrtěla hlavou. V té chvíli se mi v uchu ozval hluboký hlas.
,,Rada k vám poslala atomovou bombu. Pokud se jí nějakým způsobem nezbavíte, vyhodí do vzduchu celý Mannhatton." ,,Tony?" Pozvedla jsem obočí.
,,Už letím."
,,Jdu připravit věci na zavření té brány, vy zatím dávejte pozor, aby nezabili vás nebo nedej bože mě." Přikázala jsem všem a vydala se hledat nějaký větší skůtr pro tři pasažéry. Nehledala jsem dlouho.
Ještě jsem zabila Čitóru připoutanou k vozidlu, která se zmítala v bolestných křečích. Trup skůtru jsem rozřízla snadno, byl z měkkého materiálu, nejspíš aby tlumil případné nárazy. Poté jsem do vyříznuté díry strčila ruku a nahmatala chladný ovál, který jem vytáhla na denní světo. Ovál připomínal obyčejný kus šutru, ale ve skutečnosti jsem zmáčknutím přílušného tlačítka mohla zavřít bránu mezi jejich a naším vesmírem.
Přiběhla jsem ke skupince, ke které se teď přidal už i Clint a já s vítězoslavným úsměvem ukázala ovál, budu tomu tak říkat.
,,Co je to za kámen?" Zeptala se Nat a přešla blíž ke mně aby si mohla věc v mé ruce lépe prohlédnout.
,,Tím zavřu tu bránu."
,,To se mi zdá moc jednoduché." Zabručel Steve a také přešel blíž ke mně.
,,Jsou to Čitóry, co by jsi chtěl?" Zamumlal Loki a vyhl se jednomu výstřelu, který hned oplatil. Strčila jsem ovál do kapsy, vyčarovala si nové nože a hodila je po několika nepřátelích. Hulk se zatím vrhal z jednoho skůtru na druhý a schazoval je k zemi.
,,Thore, použij ještě blesk!" Zavolala Nataša, která se s Hawkem znovu pustila do boje.
Steve se postavil ke mně. Thor Nat uposlechl a začal kolem sebe metat blesky.Mě někdo strhl na zadek těsně před tím než mě jeden strefil. Pohlédla jsem na svého zachránce a setkala jsem se s Lokiho nechápavým pohledem.
,,Přestáváš být oparná." Napomenul mě a opět mě chytil za ruku. Nemuseli jsme si nic říkat a hned zopakovali kouzlo, které jsme naposledy použili a zbavili nás tak všech nepřátel, kteří se okolo nás potulovali. Bohužel jsme na tom stratili hodně energie, takže jsme se sesuli k zemi se zády opřenými o sebe. Zvládli jsme jen bezvládně sedět.
,,Blázni." Vynadal nám Clint.
,,V podstatě jsme ti zachránili život." Bránil nás Loki.
Clint s úsměvem zavrtěl hlavou a vystřel šíp po jednom zbloudilém nepříteli.
,,Tony už letí." Konstatoval Steve s pohledem upřeným na oblohu.
,,To je ta atomovka na jeho zádech?" Zachraptěla jsem a jako ostatní sledovala Starka, který si to mířil k trhlině.
,,Jak to můžeš na takovou dáku vidět?" Užasla Nat.
Uchechtla jem se. ,,Jsem přece bohyně." Objasnila jsem a pomalu se postavila na nohy. Byl tady teď nepříjemný klid, když jsme s Lokim všechny nepřátele zlikvidovali tím kouzlem. Zbytek držel Thor v jejich vesmíru, pomocí blesku. ,,Mám přestat." Procetl skrz zaťaté zuby, když se Tony k blesku přiblížil.
,,Radši jo, nevíme, co by blesk s tou atomovkou udělal." Řekl Steve.
,,Nejspíš by vybuchla." Odhadl trefně Hawk.
Za chvíli nám Tony zmizel z dohledu. Loki už se taky postavil na nohy a jako všichni, s očekáváním sledoval trhlinu, která se teď opět začala zaplňovat nepřáteli.
,,Co když ho zabijí." Zašeptala jsem a přesunula se ke Clintovi, abych mu mohla stisknout ruku.
,,To je nemožné." Odhadovala Nataša, ale v hlase moc jistoty neměla. Právě naopak, dost se jí třásl.
Najednou se uvnitř trhliny zablesklo a Tony vyletěl ven. Já zmáčkla příslušné místo na oválu a trhlina se vážně uzavřela dřív, než se výbuch stihl dostat i na Zem. Všichni jsme zajásali, dokud jsme si nevšimli, že Tony nevyletěl, ale vypadl. Hulk zařval a když byl Tony kousek nad zemí skočil pro něj. Nevím, jak by Strak dopadl, kdyby tady nebyl Hulk, protože my ostatní jsme jenom stáli a zírali. Bruce pohodil Tonyho na zem a my všichni jsme se k němu seběhli. Steve mu strhl masku z obličeje, na kterém nebyl vidět náznak života.
,,Sakrasakrasakrasakra.." Mlela jsem pořád dokola, dokud mě Clint mírně nedrkl do ramene. Zahanbeně jem sklapla a tleskla Tonymu před obličejem.
Nic. Když jsem vstala a chystala se ho nakopnout, Hulk byl naštěstí rychejší, protože Tonyho probudil pouhým zařváním. Nejspíš pro mé štěstí, protože kdybych do obleku vážně kopla, bohyně nebohyně, asi bych si zlomila palec.
,,Aaaaa! Jsou pryč? Kde jsou?!" Zvolal Tony a prudce dýchal.
,,Jsou pryč." Přikývla Nataša a spokojeně se usmála. Tony si oddechl a přivřel oči.

,,Loki, pojď sem." Zavolal Clint na mého bratra, který se pohodlně rozvaloval na pohovce. Loki pozvedl obočí a přešel ke Clintovi. Ten se na něj nejprve zářivě usmál a hned na to mu dal pěstí.
Překvapeně jsem si přikryla pusu, aby Loki neřekl, že jsem nejevila žádné city. Jenže můj milovaný bráška si to zasloužil, o tom není pochyb.
Loki zlostně zavrčel na stále usmívajícího se Hawka a tiskl si krvácející nos. ,,To už nikdy nedělej." Zasyčel na něj a zlostně přivřel oči.
,,A proč ne? Sám jsi viděl jak by to dopadlo, kdyby jsi se nám postavil. A teď už nemáš ani armádu, takže by jsi byl úplně sám. Smiř se s tím, že si na tebe může dovolovat někdo tak nízkého postavení, jako jsem já. Nemám pravdu?" Hawkie se otočil na mě.
,,Mě do toho netahejte." Zamávala jsem rukama a přesunula se na gauč vedle Tonyho, takže mi nebylo vidět do obličeje. Jenže jsem to nevydržela a nefalšovaně se rozchechtala, tím pádem jsem si od Lokiho vysloužila pohlavek.
,,Už nejsi moje sestra!" Zvolal s dramatickým hraným tónem a rozhodil rukama. Vypadal hodně komicky, ještě s tou krví, co mu odkapávala z nosu.
,,Ne! Loki! Odpusť mi mé hříchy!" Zvolala jsem stejně dramatickým tónem a začala se hrabat přes opěradlo gauče s jednou rukou natženou směrem k Lokimu. Tou rukou jsem si měla spíš pomáhat při přelézání, protože jsem neudržela rovnováhu a rozplácla se na zem.
Loki se nefalšovaně rozchechtal a přistoupil ke mně. ,,Jak vidím, kvůli mě spadneš i z gauče. Budiž ti odpuštěno, sestro." Prohlásil a s velkým úsměvem na rtech mě vytáhl na nohy.
,,Děkuji ti za odpuštění, ó ctěný bratře." Odsekla jsem a zamířila si to ke skříňce, ve které měl Tony schovaný alkohol. Loki si to namířil do koupelny.
,,Hou, hou, hou. De-e, to je moje." Zamračil se Tony a opatrně se postavil na nohy. Nějakou záhadou si při svém pádu z nebe stihl narazit kostrč.
,,Proti mě nic nezmůžeš, smrtelníku!" Zkřičela jsem a rozesmála se.
K popíjení Tonyho alkoholu se nakonec přidali i všichni ostatní.
,,Mám hlad." Prohlásil Loki po třetí skleničce.
Steve škytl a zrudnul.
,,No, když jsem tak neohroženě bojoval všiml jsem si, že v jedné ulici je obchod se švarmou." Konstatoval Tony a s pozvednutým obočím se rozhlédl po ostatních.
,,Co je to švarma?" Zeptala jsem se za všechny.
,,Já nevím, ale můžeme to zkusit, ne?"

Švarma chutnala odporně.
Alespoň co se mě týká.
,,Máš nějaký problém?" Zeptal se mě bratr, když jsem nakousnuté jídlo odložila na stůl. Pohlédla jsem na něj. Jemu očividně chutnalo nebo měl vážně velký hlad, každopádně ládoval se o sto šest. Nebyla jsem sama, kdo nebyl se švarmou spokojený. Clint s Natašou se také moc netvářili.
Takže my tři jsme skončili s hranolkami.
Mou porci švarmy snědl Loki, Clintovu snědl Tony a Natašinu Thor. Stevovi a Brucovi stačila jedna porce. Nechápu jak to vůbec mohli pozřít. Bylo to obyčejné skopové maso v chlebu a ještě v tom byla nacpaná zelenina, kterou já nesnáším. Ještě ke všemu byl ten chleba nasáklý tou hnusnou štávou z masa.
,,Jak vám to může nechutnat." Vrtěl hlavou Tony. ,,Nevděčníci jedni." Dodal ještě.
Hodila jsem po něm plátkem okurky, který vypadl na stůl, když se Loki zakousl do mé porce.
,,Je tu i něco, čím bych mohl uhasit žízeň?" Zeptal se Thor a rozhlédl se kolem.
,,Ale jistě. Je tu Sprite, Cola, Fanta, kafe.. De-e, je tu i cappuccino." Oznámila mi Nat.
,,Není tu něco silnějšího?" Zkoušel ještě Thor.
,,Ne, bohužel." Řekla Nat.
,,Hawkie, dej mi nějaký peníze." Zaprosila jsem a udělala psí oči.
,,Víš že ti to cappuccino z kávovaru nechutná." Varoval mě a vytahoval z vnitřní kapsy kožené bundy peněženku.
Nic jem mu na to neřekla, jen jsem mu vyrvala peněženku z ruky a šla si objednat. Když jsem konečně usedla s teplým kafem ke stolu, všichni už dojedli.
,,Čeká se na tebe." Upozornil mě bratr a šťouchl do mě prstem. Pohlédla jsem na ostatní, kteří mě trpělivě pozorovali. Trochu jsem si usrkla.
Tony začal ťukat prsty o desku stolu.
,,Dobře, dobře!" Vykřikla jsem a nalila do sebe celé cappuccino.
,,Bude ti špatně." Kontstatoval Strak a spolu s ostatními se začal zvedat ze židle.
,,A kdo má poslouchat to tvoje netrpělivý ťukání do stolu." Urazila jsem se a vykráčela z fast foodu jako první. Naneštěstí jsem stejně muela počkat na ostatní, protože jsem potřebovala aby mě kdokoliv podepřel. Udělalo se mi šíleně těžko a měla jsem pocit, že se každou chvíli pozvracím.
,,Pomoc přichází!" Uslyšela jem Tonyho, který mě hned na to z jedné strany podepřel.
,,Hajzle." Zabručela jsem a opřela se o něj.
Clint mě podepřel z druhé strany. Byla jsem vděčná za jejich ochotu. Nebyli jako brácha, který teď šel za námi a škodolibě se usmíval.

U Tonyho doma jsem si pro sebe zabrala celý gauč a okamžitě jsem usnula.
Ráno jsem se probudila v neskutečně nepohodlné pozici. Zjistila jsem, že mám hlavu položenou na gauči, ale zbytkem těl jsem na podlaze. Zavrtěla jsem hlavou a rozhlédla se kolem.
Clint byl schoulený do klubíčka na konferenčním stolku, Tony se opíral o Nat, která se opírala o Lokiho a ten měl v ruce flašku.
Ach tak.
Pomalu jsem vstala a zakopla o Thora, který chrápal na koberci. Za kuchyňským ostrůvkem byl spící Bruce a Steva jsem našla sedícího u stolu s obličejem přimáčknutým na desce. Zamířila jsem si to do ložnice, že se převlíknu. Když jsem pohlédla do zrcadla, nevěřila jsem svým očím. Pod nosem jsem měla namalovaný knírek.
,,Bože můj!" Zakřičela jsem a navztekaně zadupala.
Z obýváku se ozvalo hlasité ,,Aaaaaaaaa!"
Přiběhla jsem tam a uviděla Hawka, který se válel na zemi pod konferenčním stolkem.
,,Musíš tak řvát?" Zabručel a zamžoural na mě. Pak propukl v hlasitý záchvat smíchu, kterým kompletně probudil zbytek spících. Přimhouřila jsem oči a probodávala ho zlostným pohledem.
,,Kdo to udělal?" Vykřikla jsem a celkem zbytečně si ukázala na malůvku nad mou pusou. K mému překvapení se přihlásil Loki. Zamračila jsem se ještě víc, nakráčela k němu a pořádně ho nakopla.
,,To se dělá? Dělat si srandu z vlastní sestry?!" Zvolala jsem, ale teď už jsem se neubránila smíchu, protože se smáli úplně všichni a smích je nakažlivý. To na něm nesnáším.
,,Ha! Ale měješ se!" Všiml si Loki a ukázal na mě prstem.
,,A co mám dělat, brečet?" Rozhodila jsem rukama a posadila se na zem do tureckého sedu, vedle stále se řáchajícího Clinta.
,,Přestaň." Mírně jsem ho plácla přes obličej a kouzlem si smazala namalovaný knírek. ,,Kde berete tak pitomý nápady." Zamračila jsem se s úsměvem na rtech a zavrtěla hlavou.
,,Tady!" Zavolal Tony a ukázal si na hlavu.
,,Já zapoměla, ty jsi přece náš génius." Tu ironii v mém hlase zřejmě přeslechl.
Loki opatrně vstal, promnul si bok do kterého jsem ho kopla a pohlédl na flašku ve své ruce.
,,Co je to?" Zamračil se na flašku a poté pohlédl na ostatní.
,,Jack Daniel's." Přečetla Nataša nápis na flašce.
,,Vy pijete lidi?" Vyhrkl nevěřícně bratr.
,,To je jen jméno nějakýcho chlapa, ne že ho piješ." Vysvětlila jsem Lokimu, protože nikdo nebyl schopný slova, kvůli další salvám záchvatů smíchu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chane Chane | Web | 4. ledna 2014 v 22:46 | Reagovat

Fakt dobrý moc se mi to líbí. Nečekala jsem tak fascinující konec a trvalo to s tím výbuchem smíchu mnohem déle než jsem tuto kapitolu dočetla, ale je super. ( Je poslední nebo ne nejsem si jistá ?) :)

2 kaucus (loki) kaucus (loki) | Web | 4. ledna 2014 v 23:11 | Reagovat

to prostě nejde abych alespoň u něčeho málem nespadla ze židle :D jak Hawkie vrazil lokimu xD kde ty nápady bereš :DD

3 Maggi Maggi | Web | 4. ledna 2014 v 23:11 | Reagovat

[1]: Díky. :D Poslední určitě není, bude mít minimálně 13 dílů, jako předchozí povídka. :)

4 Maggi Maggi | Web | 4. ledna 2014 v 23:12 | Reagovat

[2]: Doufám, že ti nějak neubližuju na zdraví :D

5 Xanya Xanya | Web | 5. ledna 2014 v 11:54 | Reagovat

Avengers zachrání svět a pak se ožerou-nezveřejněný konec filmu. :D Ale nejlepší byl konec,ty Lokiho hlášky... Vy pijete lidi? :DD Němůžu. XD A nebo jak mu Hawk jednu vrazil... :D

6 Maggi Maggi | Web | 6. ledna 2014 v 7:19 | Reagovat

[5]: No jistě, proč ne :D

7 Clarissa Clarissa | Web | 2. července 2014 v 17:01 | Reagovat

Zábavnější bitvu jsem ještě nezažila. :D
A ty gify... až teď mi došlo, jaké měli ti Avengeři nádherné počasí! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama