Červen 2014

Úhel pohledu -prolog-

30. června 2014 v 20:22 | Maggi |  Úhel pohledu
Tak tady máme hned dva články za sebou, v jeden den. Nová povídka. Prostě mě to tak napadlo. Jsem zvědavá, jak to budu zvládat, orientovat se ve třech rozepsaných povídkách. Ale já si věřím. Ale bude hlavní, když to budete zvládat vy. Tahle nová povídka bude hodně ke stylu fantazy, takže nevím, jak to vemete. Hlavně, když Vás to nebude lákat, napište. Nebudu psát tři povídky najednou, když to nikdo nebude číst. Ne, že si řeknete: "No, ono mě to nebaví, jenže když napíšu, že je to hovadina, Maggi se na mě naštve a přestane chodit ke mně na blog. Tak já napíšu, že je to suprový, ale nebudu to číst.." NE! Potřebuju Váš normální názor. A na blog k Vám budu chodit dál. Pořád přece čtete ty ostatní povídky, no ne? :D Tak díky za pochopení a za komentář.
A taky bych zavedla novou rubriku. Zeptám se takhle: Máte zájem o nějaký ten můj deník?
Když jo, tak napište do komentářů, když ne, tak taky napište do komentářů. :D
Krááátký prolog.
Mimochodem, dneska jsem Vás už konečně všechny dočetla. :3 (ano, celej den jsem nevylezla z domu)

"To není možné! Ještě jednou!" Tony Stark si znaveně promnul oči a zaklonil hlavu přes židli.
"Jsi přece génius. Ty bys to z nás všech měl pochopit nejdřív," neodpustil si i přes vážnost situace narážku Clint.
Fury si povzdechl a znovu začal s vysvětlováním. Byly to už dvě hodiny, co nechal svolat všechny Avengers pod závažností situace. Ta situace byla tak absurdní, že se jí stěží dalo věřit. Ale měl své zdroje, a těm věřil. Každopádně na to, co se stalo včera večer přesně ve 23:15 zdejšího času, byl krátký i bůh chaosu. Ale Fury věřil, že v tom má Loki prsty, i když by měl sedět v asgardském žaláři.
"Jak už jsem řekl, musíte to tam prověřit. Hned," dodal velitel a bouchl pěstí do stolu. Steve nadskočil.
Všichni z týmu se s remcáním zvedli z pohodlných židlí a namířili pro svoje vybavení.

První k odletu byl připravený Bruce, který si nevybalil od svého příjezdu na základnu S.H.I.E.L.D.u. ..A v podstatě s sebou nepotřeboval nic jiného, než náhradní košili s kalhotami.
Postupně se na přistávací plochu dotrousili i ostatní, Tony, který si zubama upevňoval kovové náramky na rukou, přišel jako poslední.
Všichni mlčky nastoupili do letadla, které je mělo donést na jih Británie.
Nataša si všechny pečlivě prohlédla.
"Věříte tomu? Drak?"

N.M.P. -17-

30. června 2014 v 11:48 | Maggi |  N.M.P.
Tak jsem se zase jednou rozjela. Včera jsem stihla dočíst Chane, Zuzanu S., Iko a Krystý. Dneska snad nějak dám ten zbytek. :D Jo, a ještě Lucy.
Jak jsem tak škrábala brambory na oběd napadlo mě, že sem můžu zase něco přidat. Hned dva dny po sobě, což není zrovna moc dobrá taktika, protože většina z vás ještě ani neví, že jsem zase tady. :D
Bratr začal poslouchat My Chemical Romance a mě to samozřejmě taky úplně strhlo (když oni maj tak chytlavý písničky!). Jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží.
A taky bych vás měla upozornit, že to všechno pořád píšu na mobilu, protože na počítači mi "prošel" avast, a já si teď musím koupit Windows 7, aby mi ten počítač něco chránilo. Problém je v tom, že zrovna nemám tři tisíce na blbej Windows 7. -_- Mobil už se mi poslední dobou taky solidně přehřívá, protože na něm dělám úplně všechno. Bez dvojsmyslu.
A taky se omlouvám za délku kapitol, ale na mobilu to vypadá strašně dlouze a ja nejsem schopná odhadnout, jak dlouze to vypadá na pc. Takže sorry. :D

P.S.N.S.T. -15-

29. června 2014 v 20:06 | Maggi |  P.S.N.S.T.
Takže, mám docela dost dobrý důvody pro to, proč jsem tu nebyla. (Opět)
Ten první důvod je to, že jsem dohromady asi čtrnáct dní dočítala všechno, co jste napsali. Ten další je, že jsem byla dalších čtrnáct dní bez internetu. Takže jsem prakticky neměla vůbec šanci sem něco přidat.. Nejlepší na tom asi je, že teďka zase budu muset dočítat.. :'D Navíc jsem dostala boží knihu, u které teď budu trávit většinu svého volného času a tak prostě nebudu schopná na ten blog znovu jít. Já vím, flákám to. Dokonce už jsem chtěla skončit, protože je to se mnou šílený. Popravdě řečeno, blog zachránil sen, kterej se mi zdál předevčírem. Prostě tam hrála úplně boží dramatická hudba ( v tom snu ) a s ní se střídaly obrázky vašich blogů. Když jsem se vzbudila, přepadl mě záchvat špatného svědomí a řekla jsem si, že hned jak budu doma něco napíšu, a vydám. No, tak jsem tady. :D
A protože už nejspíš většina z vás zapomněla, o co šlo v minulém díle P.S.N.S.T., tak vám to trochu přiblížím.
Loki se zčista jasna objevil u Jess doma, a tím pádem se přihnal sám Fury, kterej chytil Jessicu.
Jo, a napište jestli vás to ještě vůbec baví, protože, přiznám se, mě osobně víc baví N.M.P.. Tak pište, já buďto budu pokračovat s tímhle, nebo to nějak ukončím a začnu psát něco nového.
A pamatujete ještě na jednorázovky -xReader? Pište si, s kým je chcete, beru uuupně všechno. :)
Dneska to je krátké, ja vím, ale aspoň to budete mít rychlejc za sebou. ;D