N.M.P. -19-

15. července 2014 v 13:50 | Maggi |  N.M.P.
Tak, dneska toho na Vás v -krátké- kapitole asi vypálím trochu víc, tak snad se do toho nezamotáte. :D Chane, Tonyho ti napíšu, ale asi ne v nejbližší době, musím dostat nějaké to idea.
Měla bych sem asi dát věkové omezení (moje oficiálně první 15+!), ale já Vám to neudělám. Prostě se připravte na "15+" :3
(Btw, kdo by si vzpomněl na Gladea a Brise, tak se nelekejte kam zmizeli, jsou u Tonyho, jen je v tý kapitole nemám kam nacpat. :D)"Clinte! Clinte! Clinte!" Bušila jsem na dveře od jeho bytu a každou chvíli se podívala na schodiště pod sebe, jestli se tam neřítí Tony, nebo nedej bože Loki.
Dveře se naštěstí otevřeli a než se stihl Clint na něco zeptat, vpadla jsem k němu domů a odstrčila ho ode dveří, které jsem hned na to zabouchla. Stoupla jsem si na špičky a nahlédla jsem do kukátka. Po schodech už se řítil Tony. Ten teď začal do dveří zběsile tlouct.
"Otevři ty dveře, nebo přísahám, že je vyrazim!" Zařval a začal do dveří i kopat.
"Ne! Neotevřu! Copak jsem vás vážně tak naštvala?" Zaúpěla jsem a postavila se ke dveřím zády.
"Co to má znamenat?" Naznačil ústy Hawk.
Jen jsem mu na to mávla rukou, že mu to vysvětlím později. Tonyho kopance zněli naléhavěji. Dokonce znovu přidal pěsti.
"Starku! Nech moje dveře na pokoji!" Zavyl zoufale Clint a chytl se za hlavu.
Kopání a bušení ustalo.
"Tak v tom případě ji ale vyhoď ven, na chodbu!"
"Co jí chceš udělat?"
"Pomstít se."
"Za to, že říká pravdu? Ha!" Nejspíš už pochopil, o co jde.
Z druhé strany dveří se ozvalo zlostné zachrčení a pak už byl slyšet jen vzdalující se dusot bot.
"Pfff. Díky," vydechla jsem a s úsměvem mého Clinta obejmula.
"Tos na něj nemohla použít nějaký ty tvoje čáry máry? Teď mám zničený dveře," zamumlal mi do vlasů, odtáhl se a jeden jejich pramen mi zastrčil za ucho.
"Ono to ty dveře strašně bolelo, viď. Oni sou ty dveře strašný chuděrky," řekla jsem soucitným tónem s nádechem ironie.
"Chmm," zamručel a vyšpulil pusu. Letmo jsem ho políbila a šla se posadit na gauč.

Ten večer jsem se strašně nudila. Odhodila jsem na stůl televizní magazín, který jsem snad znala už zpaměti. Sledovala jsem Clinta, který nám dělal kafe a broukal si do rytmu písničky, co zrovna hráli v rádiu. Po chvíli se otočil a donesl mi kafe až pod nos. Zahuhlala jsem do hrnku 'Děkuju' a když se posadil, opřela se mu o rameno. Společně jsme sledovali televizi. Clint měl bradu položenou na mé hlavě a tu a tam mě líbnul do vlasů. V tu chvíli jsem měla pocit, že mi do břicha schodili atomovku plnou motýlů. Ale pořád tu byl ještě jeden zvláštní pocit, který jsem nemohla identifikovat.
"Tak co tě žere?" Zeptal se po chvíli Clint a obejmul mě pravou rukou kolem ramenou.
"Já nevím!" Zvolala jsem a zoufale na něj pohlédla.
"Aaa, tady má někdo špatný svědomí!" Uchechtl se a několikrát mě štípl do břicha. Musela jsem se začít smát. Lechtalo to.
"Já-přece-nemůžu-mít-špatný-svědomí!" Vyrážela jsem ze sebe z těžka, protože mě Clint pořád lechtal na břiše.
"Vážně?" Zamručel tiše a hladově mě políbil.
"Vážně.." zašeptala jsem a polibky mu opětovala.
On rukou zajel pod mou košili, začal mě hladit na břiše a stoupal stále víš. Pak mě začal líbat na krku, tu a tam mě jemně kousl a pod tričko zajel i druhou rukou. Po kratším boji se mu podařilo rozepnout mi podprsenku. Tiše jsem se zasmála, ale Clint mě umlčel dalším polibkem. Zatímco mě znovu začal líbat na krku a hladit má prsa, já se pokusila položit hrnek plný kafe na stůl. Podařilo se. I když trochu se vylilo.
Obouma volnýma rukama jsem zajela Clintovi do vlasů a jemně ho kousla do ušního lalůčku. Pak jsem se odtáhla a přivlastnila si jeho rty. Oba už jsme byli značně zadýchaní, ale to nám nezabránilo pokračovat. Po chvíli se Clint trochu odtáhl a začal mi obratně rozepínat košili. Když jsem si košili vysvlékla, chtěla jsem vyrovnat skóre. Chytla jsem spodek jeho trička a přetáhla mu ho přes hlavu. Poté jsem začala rukama prozkoumávat jeho horní polovinu těla. Horní sexy svalnatou polovinu těla. Clint mi jednou rukou zajel do vlasů a druhou mě opatrně položil na pohovku, pak mě opět líbal na krku a sjížděl stále níž. Když už byl u kalhot, pomohla jsem mu je sundat. A spolu s ním jsem sundala i ty jeho. Lehl si na mě a chvíli mi láskyplně hleděl do očí. Pak mi sundal kalhotky a sobě trenky. Všechno odhazoval vedle sebe na podlahu. Znovu mě políbil a ja pak ucítila jak do mě vnikl. Neudržela jsem se a vydala tichý sten. Clint se v polibku usmál a začal se ve mě pohybovat. Rukama hladil má prsa a já měla jednu ruku v jeho vlasech, nehty druhé ruky jsem mu zarývala do zad. Stále jsme se vášnivě líbali a po chvíli jsem se pod ním prohla slastí.
Bylo to krásnější než náš první, druhý, nebo třetí sex, bylo to mnohem, mnohem lepší. V břiše jsem měla ne jednu, ale stovky atomovek plných motýlů. Byl to druhý velký třesk. Výbuch slunce. Nový Asgrad. Bylo to nádherné.
Clint byl na vrcholu o chvíli později než já. S mým jménem na rtech zabořil hlavu do mého ramene a na chvíli stuhl. Poté začal ztěžka oddechovat a já s ním. Chvíli jsme tak setrvali.
"Miluju tě," zašeptal.
"Já tebe víc."
"Já tebe nejvíc," pozvedl se a usmál se na mě.

Ráno jsem se probudila v Clintově náručí. Pousmála jsem se při vzpomínce na noc a pokusila se vstát, ale zjistila jsem, že se z jeho objetí jen tak nevyprostím.
Tak jinak.
Natočila jsem se k nemur čelem a dala mu pusu nejdřív na čelo, na nos a pak na obě tváře. Rozespale pootevřel jedno oko.
"Hm?"
"Potřebuju si odskočit."
Pochopil a jeho objetí povolilo. Pohlédla jsem na něj a zjistila, že už zase spí. Hodila jsem na sebe košili ze včera a doškobrtala jsem přes poházené oblečení až do koupelny, kde jsem strávila asi půl hodiny. Když jsem vylezla ven, Clint už byl vzhůru.
"Dobré ráno."
"Dobré ráno." Opětoval s úsměvem pozdrav. Pak počkal až k němu dojdu, chytl mě kolem pasu a něžně mě políbil.
Já se pak pustila do pátrání po svém spodním prádle.

"Ty tady máš snad bermundskej trojúhelník!" Zvolala jsem asi po půl hodině hledání naštvaně a nechtěně se kopla do palce o stůl. Už podruhé.
"Proč?" Hawk se na mě se zájmem otočil od puštěné televize.
"Nemůžu najít tu proklatou podprsenku!"
"Myslíš tuhle?" Pohlédla jsem na Clinta, který držel mou podprsenku mezi dvěma prsty tak, abych jí přes opěradlo gauče viděla.
Zlostně jsem zamručela, vytrhla mu ji z ruky a urychleně si ji nandala. Pak jsem se nasoukala do kalhot a mikiny, kterou jsem si asi před měsícem vypůjčila od Tonyho a vyrazila ke dveřím.
"Kam jdeš?" Optal se mě Clint, když jsem už byla ve dveřích.
Ladně jsem k němu doskákala a dala mu pusu na čelo.
"Urovnávat vztahy," vysvětlila jsem a vrátila se k vchodu do bytu.
"Tak v tom případě hodně štěstí."
"Budu ho potřebovat."
Pak už jsem zabouchla dveře a vyrazila k Avengers Tower a modlila se, aby se Tony v samém rozhořčení nerozhodl odjet do Malibu.

Naštěstí byl doma. Přistihla jsem ho, jak si opírá hlavu o Lokiho rameno. O bratrovo rameno.
Ještě než jsem stihla něco vykoktat, přerušil mě Loki.
"Nech to být, omluva se přijímá. Stejně jsi měla pravdu."
Pomalu jsem k bratrovi došla a nevšímala si Tonyho, který upozornil na to, že mám na sobě jeho mikinu. Přistoupila jsem až k Lokimu a dala mu svou dlaň na čelo.
"Horečku nemáš," zamumlala jsem ve snaze pochopit, co se děje.
"Nemám, proč bych měl?" Odpověděl s nenuceným výrazem a mírným úsměvem.
Něco tady bylo špatně. Hodně špatně. Bez dovolení jsem vlezla Lokimu do mysli a chtěla začít pátrat po příčině jeho divnosti. Hned na začátku mě ale zastavilo to, že to vůbec nebyla Lokiho mysl. Tahle byla prohnilá, smradlavá a.. prostě se mi z ní chtělo zvracet. Rychle jsem se vrátila k sobě a chvíli tomu hleděla do očí. Pak jsem na nic nečekala, chytla ho pod krkem a flákla s ním o zem.
"Co to děláš?!" Zhrozil se Tony a chystal se zakročit, já ho ale strčila zpátky na gauč.
"Naletěl jsi pěknýmu grázlovi," vysvětlila jsem. "Kde je Loki!" Zařvala jsem na tu hnusotu, co se vydávala za mého bratra.
Kolem se setmělo a Tony pro jistou přepadl přes gauč a pozoroval nás zpoza něj. "Loki" který ležel na zemi se začal měnit. Vyklubal se z něj nějakej bledej.. tvor se špičatejma ušima. Začal se smát kloktavým smíchem. Dupla jsem mu na hrudník, ve kterém pak něco zapraskalo. Nejspíš žebra.
"Tak kde je!" Zařvala jsem ještě jednou.
"Ty zřejmě nemáš ani ponětí kdo jsem, že?" Zachroptěl.
"Ne, neměla jsem tu čest. Kde je Loki," zasyčela jsem co nejvýhružněji to šlo.
Ten někdo pode mnou mě odhodil a postavil se přede mě v celé své výšce. Teda, zas tak vysoký nebyl. Postavila jsem se také a probodávala ho pohledem.
"Jsem Malekith! Vládce temných elfů." Zvolal posvátně ten vládce temných elfů.
"Nemáš být mrtvý?" Zeptala jsem se.
"Zdá se ti snad, že jsem mrtvý?!" Obořil se na mě a přistoupil o krok blíž.
"Ne, jsi docela živý. Jenom, že to vypadá, jako kdyby jsi právě z těch mrtvých vstal," usmála jsem se, ale tím lokiovským úsměvem.
"Vypadáš celkem děsivě," poznamenal nezaujatě Tony zpoza gauče. Jaktože na sobě ještě nemá oblek?
"Tony? Nechceš se převlíct?" Několikrát jsem musela kývnout hlavou k výtahu, než pochopil.
"Ale jistě." Zatímco se Tony začal vybavovat s Jarvisem, já se znovu pokusila zaměstnat toho Malekitha.
"A co tady vůbec chceš?"
"Jak jsi si mohla všimnout, jsem tu v převlečení za tvého bratra, abych si získal věrnost tamtoho hloupého pozemšťana, a aby jste si nevšimli, že je Loki pryč. S ním mám totiž jakési plány. Nebo jsem měl."
"Jak dlouho už tady Loki není?" Zeptala jsem se s hrůzou v hlase.
"V přepočtu na zdejší čas? Týden."
"Do prdele," zamumlala jsem a zatnula ruce v pěst.
"Ale teď už je čas se tě zbavit. Bylo mi potěšením. I když ne zas tak velkým." Malekith se ke mě napřáhl a chytl mě pod krkem, jako já před tím jeho.
Začala jsem kolem sebe kopat a pomocí magie jsem se snažila dostat z jeho sevření, nebo mu alespoň nějak ublížit. Vůbec na to nereagoval. Tony (už v obleku) se přihnal v tu chvíli, kdy už jsem myslela, že je se mnou konec. Srazil elfa na zem a několikrát mu dal pěstí, pak ho jednou rukou přišpendlil ke zdi. Já se malátně postavila vedle Tonyho.
"Kde je Loki," zachrčela jsem a vyplivla krev.
Malekith se znovu hrůzostrašně rozesmál.
"Loki je mrtvý!" Zvolal a hned na to zmizel.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

S kým chcete jednorázovky --xReader?

Loki 59.2% (29)
Tony 14.3% (7)
Clint 10.2% (5)
Steve 10.2% (5)
Thor 4.1% (2)
Někdo jiný -pište do komentářů 2% (1)

Komentáře

1 Pacakspacak Pacakspacak | Web | 15. července 2014 v 14:17 | Reagovat

První polovina: Jéééé... vrrr.. och
Druhá polovina: Jéé Malekith! Hmm.. že by jiná verze Thor 2 ? Co? Nééé.. néé.. to je jen.. určitě je živej.. jenom je polomrtvej nebo vstal z mrtvých :3 Nebo něco na ten způsob.. prostě .. néééé.. -.-

2 Iko Iko | E-mail | Web | 15. července 2014 v 21:30 | Reagovat

Páni..tak ten začátek byl teda něco! :D Ta menší slovní přestřelka mezi De-e a Malekithem... xD De-e je prostě super..! :D A ten konec?! Ne, ne, ne- naprosto popírám možnost, že by mohl být Loki mrtvý! :D
Naprosto boží kapitola, a nemůžu se dočkat další! :D :)

3 Chane Chane | Web | 15. července 2014 v 22:25 | Reagovat

Za tu první polovinu se ti musím klanět protože jsi to dala dohromady hrozně hezky a bylo to super za další část povídky jen podotknu že jsem skončila s otevřenou pusou a jedním jediným slovem a to je Ne

4 Veri Veri | E-mail | Web | 17. července 2014 v 13:54 | Reagovat

Ten začátek a celá první polovina.... žůžo :D
A pak najednou: Hele Malekith! :D
A ten konec?! o.O To není fyzicky možný... Loki přece nikdy neumře doopravdy :D
Už se strašně těším na pokračování!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama