Random kecání, aneb knedlík v popelnici!

9. července 2014 v 21:02 | Maggi |  Deník
Whoa!
Dva články za jeden den, můj mobil se překonává!

Pamatujete, jak jsem psala o tom, že na komentáře budu odpovídat ve článcích? No, tak to se nejspíš ruší. Zjistila jsem, že na mobilu je to vážně hardcore, takže se asi vrátím ke starému dobrému odpovídání normálně, do komentářů. Jo, já vím, vydrželo mi to dlouho.

Každé ráno mi bratr leze do koupelny se slovy "zase si maluješ obličej na ksicht?" a se záchvatem smíchu uteče pryč. Po , co jsem ho zachránila před rodinným výletem, pozměnil svou větu na "zase si maluješ obličej na.." *moje pozvednuté obočí* "..obličej?" Tak se mi to líbí.

Na PrimaZoom je dokument o morčatech. Prý je uctívali jako posvátná zvířata. No to mě podrž.
Ti Němci ta morčata vážně týrají!

Dneska jsem přejela Lokiho. Jela jsem si tak v pohodě na kole, a najednou mi ten blbec vletí do cesty. Naštěstí přežil bez úhony. Ale příště ho dám na vodítko.
A taky jsem díky němu zjistila, že nám někdo do popelnice hodil knedlík. Má skvělý čich, to se mu musí nechat. Ale nemám tušení, kde se tam ten knedlík vzal. Chm.

Ach jo, už potřebuju počítač. Nejenže se na něm líp píše, ale je to tam všechno i přehlednější. Dneska už mě tak nesnesitelně brněli palce, že... No, já ani nevím co, prostě už je zmáhá to neustále psaní na mobilu. Bohužel, teď nemám tři tejdny k počítači přístup, tak jsem zvědavá jak dopadu. Hlavně musím pořád někde lítat, takže na vás mám sotva čas, natož na psaní. Jenom dneska byl takovej volnější den, tak jsem si našla čas na Readera a deník. Měla jsem s tím deníkem počkat na zítra, protože není nic dobrého, když na vás navalím tolik článků na jednou. Ale já jsem strašně nedočkavá.

A zjistila jsem, že jsem závislá na traileru ke Kill The Messenger. Bože, já na něm totálně ujíždím! Taky není divu, že. (Renners ;D) Nemůžu se dočkat, až to bude v kině. Ale oni tomu daj určitě nějakej stupidní českej název, já nepoznám, že je to ono a film nakonec prošvihnu. -_- (Ha, jako Thora TDW, ale to jsem prostě prošvihla :D)

Tohle je můj 62. článek. (Zvláštní číslo, že?) Je mi jasné, že bez Vás bych to tak "daleko" nedotáhla, takže Vám tímto děkuji a i když jsem to asi ani jednou nenapsala.. neznám Vás, ale miluju Vás. :D

A chci jen zmínit, že design zůstane takový, jaký je, ještě pěkně dlouhou dobu, protože se prostě nedostanu k pc.. tak doufám, že Vás nijak neirituje. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

S kým chcete jednorázovky --xReader?

Loki 59.2% (29)
Tony 14.3% (7)
Clint 10.2% (5)
Steve 10.2% (5)
Thor 4.1% (2)
Někdo jiný -pište do komentářů 2% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama